Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Klinik Çalışmalar
İletişim
İnsan Kaynakları

Vizyonu : Uğraş alanında - Türkiye'de mükemmellik standardını belirleyen - en iyi firma olmak, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti vermek, topluma ve çevreye saygıdan ödün vermeden çalışmak, esasen sağlığı korumak onu kaybedipte kazanmaya çalışmaktan hem daha iyidir, hem de daha ekonomiktir felsefesini kendine vizyon olarak benimsemiştir.

Misyonu : Sağlık ürün ve hizmetleri sektöründe, koruyucu ve yanısıra sağaltıma yönelik ürünler ile pek çok sağlık probleminde olabildiğince doğal çözümler sunmak, ülkemiz insanına sağlığını korumak için doğru ve yeni alışkanlıklar kazandırmak, ana faaliyet alanı üzerine karlı bir büyüme için sürekli yeni fırsatlar bulmak ve geliştirmektir.
Değerleri :Halka değer vermek, müşteri gereksinimlerini herkesten iyi anlayarak en değerli ürün ve hizmet sunmak; ahlak değerlerini en üstte tutmak, çalışmalarımızda yasa ve kurallara eksiksiz uymak; bilimsel gelişmeyi izlemek, uygulamak ve rekabette öne geçmek; çevre, sağlık ve emniyet kurallarına uymak ve kollamak, şeklinde tanımlanmıştır.

Telefarma Sağlık Ürün ve Hizmetleri, 2004 yılında kurulmuştur. Gerek hastalıklardan korunmanın önemi gerekse hem korunmada hem de sağaltımda doğal ürünlerin dünyada yaygınlaşmasıyla, bitkisel kökenli doğal ürünler ile vitamin ve minerallerin firmanın temel ilgi alanı olarak seçilmesi sonucunu doğurmuştur.

Bu amaçla, kalitesi ISO 9002 ve GMP ile belgelenmiş 250'den fazla ürün içeren portföye sahip bir dünya firması konumundaki Supherb ile işbirliği yapılarak, ürünlerinin piyasaya sunulmasına 2005'te başlanmıştır. Öncelikle muhtelif sindirim sistemi problemleri, grip, soğuk algınlığı ve diğer ÜSYE, menopoz, osteoporoz, immün sistem, idrar yolu enfeksiyonları, romatizmal sorunlar gibi sağlık problemlerinde hem beslenmeye yardımcı, hastalanmayı önleyici ve tedaviye destek olan, - Biocran kapsül, Biotic kapsül, Calsium-Magnesium-Boron tablet, Climex tablet, EN Formula şurup, Ester Zinc pastil, Flutone şurup, Tonseals pastil, Zinci şurup, Zinc Picolinate tablet, 3 Plex tablet- çekirdek ürünler olarak pazarlama aktiviteleri ile desteklenerek, ağırlıklı olarak çalışılmaktadır.

Telefarma Sağlık Ürün ve Hizmetleri Ltd. merkez büro ve teşkilat İstanbul'da olmak üzere Ankara, İzmir illerindeki bölge müdürlükleri ile faaliyetlerini sürdürmekte ve kadrolarını tüm Türkiye'nin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde genişletmektedir.

Artan satış hacimleri, yaygınlaşan faaliyet bölgeleri, nitelikli elemanları ve etik çalışma prensipleriyle Telefarma, gerek hekimler ve gerekse eczaneler ve ecza depoları nezdinde imajını güçlendirmiştir.